| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, to bylo všechno dohromady, včetně přepadovek v domácnosti, uklízení, když jsem nebyla doma, nucení starých hadrů po sobě mým dětem, když jsem je vyhodila, tak je pak u nás hledala ve skříních apod, ale někomu by to třeba nevadilo, jak píšeš, nesedly jsme si.

Kdyby mi třeba nevěřila v háčkování (což taky uměla)a nosila mi denně háčkovaný halenky, je mi to u zadku, protože háčkování ani šití se nevěnuju a nepovažuju to za důležitý ~t~.

Já jsem byla na sebe hrdá, že i když u nás doma se moc nevařilo a nikdo mě k tomu nevedl, že jsem se vypracovala z ničeho a dokážu se o svoji rodinku postarat jinak, než chlebama s paštikou. Pro tchýni jsme byla doživotní blbec, kterej nic neumí a potřebuje dohled.

Přitom jako starší dcera samoživitelky jsem se dokázala postarat o sebe i mladší sestru od mládí, máma mě brala jako dospělou od 12. Šokovalo mě, že tchýně mě bere jako malý dítě ještě ve 30.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.