| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak si tu píšeme o procházkách a výletech, napadlo mě zeptat se na opravdu teplé oblečení.

Oblečený i neoblečený Ríša je prostě rampouch, od 15st dolů a jakmile foukne, je mu zima. Asi to neumím ppopsat, ale on je prostě tuhý, úplné dřevo, furt chodíme, ale on se vlastně nehýbe. K tomu je problém s oblíkáním samotným, pořád nerozlišuje rub/líc, předek zadek, nezapne, nezaváže, má histerák, když ho něco obepíná, nehrozí ani šála, natož úzké džíny nebo nedej bože podvlíkačky atd. A taky, on je prostě věšák, hubený jak tyčka a všechno na něm visí - a je mu to jedno, ale pak vidím, že se třese, prostě mu fouká pod. Ruce zmrzlé furt, on je má v kapsách a nechá se vést, ale v té kapse je má napnuté s nataženými prsty.

Možná nikdo takové detaily si neuvědomujete, já takové a další řeším denně, furt. Moje ruce jsou v kapse stočené do pěsti a ještě mezi prsty mnu nebo tisknu rukáv od mikiny a to teplo jakžtakž udržím, on ne, je prostě dřevo.

Na těch Pustevnách jsme si teda užili! Celou cestu mi svítilo slunko do očí a nahoře fučelo a mlha šílená, teplota spadla, no chyběl už jen sníh. Ale zvládli jsme to a zpět si troufli dokonce i na tu zkratku po kamenných schodech, spíš stupních - pořád mě bolí svaly v kýtách, jak jsem tam vedla Rišku a couvala pozpátku - úsek asi 200m jsme šli dobrou půlhodinu. A mamka šla kus před námi, dojalo mě, jak se u ní zastavili dva kluci a nabízeli jí pomoc :)

A co bylo špatně s tou zimou? Měl zateplené kalhoty, hrubé ponožky, trekové boty, měl termo tílko, tričko s dlouhým, mikinu a zimní bundu s kapucou. Ve frontě na polívku mi dělaqla mamka kázání, že je blbě oblečený, tak už nevím, co mu dát a ptám se vás na poradu. V čem chodíte na výlety vy? Něco koupím, ale uvažte, že cokoliv "kolem tisícovky" je pro mě velký výdaj. Díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.