| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ten víkend před jsem byla v našem brlohu s mým tehdejším klukem, děsným bohémem a naším psem, bobtailem. V jedný posteli, všichni~:-D
Pak jsem šla trajdat s partou VŠ do Prahy a vtáhlo nás to na Albertov.
Strašně jsem to prožívala~:-D
V noc jsem nespala, ale v pondělí ráno jsem letěla na fakultu, protože jsem dosud nechodila na přednášky z MDH nebo jak se to jmenovalo, byl mi přidělen referát z Lenina ~t~ a dostala jsem vzkaz, že pokud se nedostavím, nemám počítat se zápočtem.
Sice jsem tak nějak trochu počítalla s tím, e škola se vůbec konat nebude,ale jaski-co kdyby...
Brala jse schody po dvou, jako vždy jsem letěla pozdě.
A najednou vyšla ze třídy ta učitelka MDH a tiše mi řekla, že referát z Lenina si mám nechat na jindy a že jsem přišla jediná~t~
To jsem byla za šprta...
Nicméně pak jsem týdny trávila na různých fakultách, na FFUK a na medině, kde jsem měla známý, jedli jsme guláš, byla strašní zima a my jsme pořád roznášeli nějaký letáky a odpoledne chodili na Václavák...
Odnesla jsem si zánět ledvin a revma v ramenou, byla mi prakticky pořád zima a v tom kutlochu, kde jsem bydlela, nebylo topení, jen malej přímotop, ráno jsem se probouzela pomalu do mrazu.
Ale ten adrenalin...~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.