| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, soucítím. Syn má také ADD (oficiálně ADHD) a má kvůli tomu ve škole podpůrné opatření. Má tendence úplně vypínat a být mimo, nebo se zabrat tak do práce, že nevnímá okolí. A proto má například v doporučení, aby seděl vepředu a učitel viděl, jestli je momentálně přítomen, případně ho nějak probral. Je naprosto jasné, že sám by domácí školu neudělal ani omylem, potřebuje nějaký dohled ve škole, ale i doma. Oproti některým spolužákům má zase tu výhodu, že toho hodně ví, má velký přehled, když vnímá, z vyučování si všechno pamatuje - takže když nezaregistruje, že se má psát v pondělí písemka, píše to rovnou bez přípravy a vede si dobře.

Ale abych se vrátila k té tvé dceři a ADD - nešlo by to hnát přes tohle? Poradit se v PPP? Není možné, aby se kdokoliv s poruchou pozornosti bez problémů orientoval v takovém chaosu.
Já jsem taky mimoň - ale naštěstí dcera si to hlídá, druhá má vše napsáno v jednom mailu na celý týden a syn to má tak nějak rozumně přes Učebnu. Jednou jsem mu hlídala čas testu, ale ukázalo se, že jsem se sekla o hodinu - tak měl 15 minut místo 45. ~f~

Ať to nějak zvládnete. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.