| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Despi, asi to číst nechceš, ale tu babu má a není to jen kamarádka, to je jeho výmluva. Byla jsem v podobné situaci před 8 lety. Kamarádka samozřejmě kamarádkou nebyla, na pařby chodili taky ve skupině, ale ti 2 zůstaváli až do rána, trvalo to 2 roky, já totálně na nervy, tehdy ještě na mateřské.....chodili jsme i do manželské poradny, kde ovšem lhal a předstíral, nic spravovat nechtěl, ale asi kvůli sobě i okolí....
Pak to došlo tak daleko, že mi na rovinu říkal, že manželství skončilo, že sice nikoho nemá, haha, ale že se mnou už nepočítá a bydlí s námi jen kvůli dětem a že nemá kam jinam jít. A taky mně v hádkách říkával, a´t si někoho najdu, no a když se po 2 letech mého trápení muž kolem mě objedvil, můj manžel otočil, jako v seriálu, omlouval se a nosil květiny, nicméně mně už to vzít zpětně nešlo a po dalších 3 letech se odstěhoval.
Z práce určitě neodcházej a za tuhle situaci se nestyď, já se tehdy hrozně styděla, i před známýma, brala jsem to jako trapas, že můj muž má jinou...

Hodně síly a hlavně se mu nevnucuj!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.