| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dezember,

Vy tedy nejedete k moři? Co tedy plánujete? Nebo to všechno naplánoval partner, i program a úkol tvůj a děti je "jenom se sbalit"?

Ptám se proto, že to, co tam budete dělat je dost důležitý z hlediska, co si máš vzít sebou. Jestli se tedy nebudete koupat a jedete do nějakých chladnějších krajin, tak má smysl řešit vlasy. Ale spíš bych tak řešila, jestli mám mít spíš sportovnější věci (pěší výlety po městě nebo v přírodě) nebo to bude víc kultura a sedánky v kavárnách a restauracích a tak si vzít i společenské oblečení.

Ale fakt působí divně, když se stydíš se partnera zeptat. Já, když něco nevím, tak se klidně zeptám. A ještě se mi nestalo, že by se na mě kvůli tomu někdo díval svrchu. A kdyby se na mě měl dívat svrchu partner proto, že nevím, jaký klobouk si letos vzít do Ascotu, tak bych měla velké pochyby, jestli ho chci za partnera.

A jak tu někdo psal - dost bych se divila, kdybys ho dostala do kempu. S velkou nadváhou pro něj může být všechno problém - wc, sprchový kout, lézt do stanu/přívěsu (tedy pokud to není takový ten, co má 60m2~;)), pohybovat se tam, lehat si, vstávat. Ale hlavně si myslím, že pokud je někdo fakt hodně tlustý, zpravidla se moc nehýbe. Většinou je to lenost kombinovaná s blbou stravou, někdy nemoc, prášky. PObyt v kempu je o aktivním pobytu a neumím si představit, že by to tam člověka, který se moc nehýbe (ať už z jakéhokoliv důvodu) mohlo bavit. A vás s ním, protože mám pocit, že ty s dětmi jste dost aktivní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.