| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale tak klidně se ptej, i když je fakt že mně to tak překvapuje že řešíš takovýhle dotazy.

Ale možná jsi prostě nervozní, váš vztah je v začátku a možná asi i chceš udělat dojem.
Nevím kolik ti je, ale zřejmě už člověk v určitém věku není tak bezprostřední aby se prostě normálně zeptal.
Pepo a v tom hotelu kam jezdíváš jaké je tam mají vybavení pokoje/koupelny?

Za trapku podle mně nebudeš, protože v tomhle se to prostě hotel od hotelu liší, i bez ohledu na počet hvězdiček.
Z mé zkušenosti - ručníky a osušky jsou standard. Župany jsem viděla pouze v Park In v Sarvaru, což už tu padlo. Takže můj dojem je, že bývají spíš ve wellness hotelech.
Ale zas tolik mnoho-hvězdičkových hotelů jsem neobjela. V těch co jsem byla, župany nebyly, vyjma toho Sarvaru.

Oblečení na pokoj bych vzala něco pohodlného, jako na doma ale možná trochu estetičtějšího. Přezůvky bych vzala. Já stejně erární nerada. Ale obvykle je zapomínám, a přežiju to.
V případě hooodně lepšího hotelů bych spíš řešila oblečení do restaurace. V některých to obzvlášť na večeři bývá hodně hogo fogo. Ne že by tam žena nemohla v podstatě v jakémkoliv oděvu vyjma plážového, ale zdá se že to hodně řešíš abys "zapadla", tak si vezmi s sebou vícero možností včetně bot.

Řetízek bych neřešila, nos co se ti líbí, dnes se fakt nosí všechno možné, není žádná striktní móda a nemóda. A kdyby viděla v čem třeba chodí na večeři Rusky ....

A možná malá rada nakonec ... být za "suverénku" a necítit se někde blbě, není tak úplně v tom co máš na sobě, ale je to "v hlavě". Zkus být prostě především sama sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.