| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem rada,ze nemusim delat tyto kompromisy-v koupelne,pomerne male ale tuze dobre vyresene,mame totiz jak sprch.box,tak vanu tzv.kapku od Ravaku 150cm i dvojumyvadlo.
Letosni zimu jsem si nedala ani jednou koupel ve vane,jindy tak 3x za rok; ALE:kdyz jsme menili sprchac za sprch.box tak se nam hodne hodila vana;koupelka byla par dnu rozbombardovana,pak si nad vanou umyvam vetsinou vlasy,opiram si o ni chodidla pri strihani nehtu,davame do ni mokre destniky,susim nad ni mokre kapajici plavky,opiram se o ni,pri suseni nohou pri vylezu ze sprchace...

A prosim o jake ekologii je rec?ta vana je uz davno vyrobena,jen si ji holt nekoupis ty,ale nekdo jiny.Dale lidi mluvi o ekologii a dal se vesele sprchuji chem.jedy,ktere si dobrovolne vtiraji do pokozky.
Nebo tridi odpady,ktere ale nskonec hodi do auta,aby je mohli dovezt k popelnicim-ukazka lidske hlouposti,ktera s eko nema vubec nic spolecneho a proto taky jsem na "podobne ekologicke obavy"uz velmi alergicka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.