| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Upřímně, kdyby po mně lékař chtěl 15 000,- za nějaké testy, tak bych pochybovala o jeho dobrých úmyslech a spíše bych si říkala, jestli to není další dr. Šula a jemu podobní...

K tomu co píšeš, mě napadlo, že nedávno jsem četla rozhovor s mladou českou herečkou právě o jejím letitém boji s boreliózou, taky se léčila v Německu a údajně úspěšně. Zkus zagooglit a najít lepší zdroj, než sem dávám já (podle mě je to jen část rozhovoru, který jsem s ní četla v magazínu MFD, takže asi by to šlo půjčit v knihovně nebo ji prostě zkusit kontaktovat, kdybys chtěla vědět něco víc. Odkaz zde: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/anna-kaderavkova-borelioza-nemoc-lecba-nemecko-magazin-dnes.A181217_113332_lidicky_zar

Jedna moje dávná kolegyně byla jednou z prvních pacientů s boreliózou ještě v ČSSR a ta si fakt "užila" toho, že jí nikdo nevěřil, resp. vnímali ji jako blázna, přitom sama byla psycholožka a blázen nebyla. Muselo to být pro ni peklo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.