Ne nelze u žádného zaměstnavatelů, pokud ty příjmy jsou souběžné. Lze to pouze tehdy pokud navazují na sebe. Čili např. v novém zaměstnání lze udělat vyučtování souhrnně za rok i s příjmy z předchozího zaměstnání, jedině v tomto případě to jde. Pokud se časově překrývají, tak ne.
Takže kopíruji a doplňuji opět poslední odstavec: V případě že je souběh příjmů, tedy máš k hlavnímu příjmu ještě nějakou dohodu, další zaměstnání, tak zaměstnavatel nemůže udělat vyúčtování za zaměstnance a vrátit přeplatek. Pokud zaměstnanec ten přeplatek chce, tak jediná možnost je podat si přiznání sám. Povinné to ovšem není, je to naprosto dobrovolné.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.