| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ve školce mi to přijde normální - děti se teprve učí komunikovat a fungovat ve společnosti. Učitelka by je měla naučit, co už je hranou. Podle mne je to přirozené, každé dítě a rodina má jiné návyky, děti si hlídají, když to někdo udělá jinak. Dospělí pořád děti nějak hlídají a ony to zkouší pak na vrstevníky. Pak jsou i takový experti, kteří rádi někoho komandují a vychovávají (mám takovou neteř) a je to dost nepříjemný i od 4 letý holčičky.
Taky prý můj táta byl takový, jeho sourozenci mu to dodnes "vyčítají" a on se hájí, že to považoval za správné. Nutno říct, že táta není moc empatický a sociální inteligence je nízká, pořád by někoho obviňoval z podvodu, lenosti atd...byl hrozný šéf....
U těch starších dětí bych pak řekla, že to je společenská nezralost, což se může a nemusí zlepšit. Ovšem, co popisuje zakladatelka, to neznám ani ze svého dětství, ani u svých dětí a jejich kamarádů. Když jo, tak výjimečně a je to záležitost jedince. řekla bych, že i na prvním stupni jsou už velká kamarádství, pokud mají stabilní třídy. U mých starších holek to tak bylo. A malá (6) se vždy těší na ty děti, se kterými se vídáme nebo jezdíme na dovolené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.