| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, díky, jste zlaté!
Právě to učení jdu zítra do školy řešit - je to přece speciální škola (sakra!), v září jsme řešili obrovské nároky na samostatnost - uvidíte, že to půjde, no už teda dokáže otevřít kladku na skříňce, teda odemknout, dokonce si zapne zip na svetru+ v říjnu tam byla paní ze SPC, dala mu snížené výstupy, děcka se učí počítat statisíce a dělení se zbytkem, on furt jede do dvaceti a nepřekonatelně zakletý přechod přes desítku, násobilku odříká, semtam, ale nespočítá, v čj to je asi třetí třída (?), zájmena, s/z a teď ty pády - nic, jako žádný posun, on to tam nasází, jak se mu hodí, něco vyjde.. No a to chování - místo pozdravu vyplázne jazyk a volá jakési hehe, směje se, místo odpovědí, říká "nemel", směje se, na žádost o cokoliv říká "noub", směje se, všechno je velká sranda..
Doma úplně stejné, úplně. Nerozlišuje, děcko/dospělák, matka, blízký/cizí, ke všem stejně, furt s úsměvem, smíchem.
Ze smíchu se počurává.
Jedenáct let.

Nevím, jestli rozumíte - ale pro mě to není těžké, jinak to neznám, takhle prostě žijem.
Jak jsem měla tu ruku v sádře, přišla mi kamarádka umýt okna - jak ho slyšela, úplně to s ní cukalo, že by teda svému šestiletému jednu flákla razdva.
Mě naši nikdy nepraštili, já ho taky ne. Ale jaké jsou teda výchovné metody u takového děcka? Zákazy? Co zakázat? Tablet? No a co, on se postaví ke zdi a povídá si svoje fantaskní světy (většinou katastrofy - auta, bouračky, výbuchy nebo přírodní katastrofy, zemětřesení, sopky, blackout /ten asi není přírodní :)/ atd.).

Takže to není o tom, že se já nějak ničím, však je půl dne v té škole (panebože a co pak, co dál?) prostě potřebuju pomoc a nevím, kam se obrátit - ale já si řeknu :)
Vlastně, co jsme v téhle škole, dost se nám ulevilo. Jenže už jsme jenom tam, prohloubila se ta izolace, už nemám s kým zajít na kafe a popravdě pokud mám čas (úřady, lékaři na vyšetření, lékaři na kontrolu, lékaři na papíry, zprávy nosit z místa na místo,k tomu mám taky svoje zuby a svou chorou ruku, ach jo), jdu si lehnout s knížkou, zlatá knihovna hned za barákem!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.