| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byli jsme teď pět let za sebou v Itálii ve Val di Fiemme kousek od Cavalese v hotelu s polopenzí. Se skipasem nás to první týden mimo sezónu vyšlo vždy okolo 40 000. Letos jedeme o jarních prázdninách, protože už nechci tahat děti ze školy v době vyučování, a ubytování jsem kupovala přes airbnb a platila na 7 nocí 12000. Je to bez jídla a bez skipasu, ale je to kousek od Bormia. A je to apartmán se dvěma ložnicemi a komplet vybavením. Snídani nějakou dáme, oběd na sjezdovce a večeři vidím na nějakou pizzu, případně jsem ochotná něco malého uvařit i já. Skipasy teď nevím přesně, je to na stránkách, ale myslím, že se komplet se skipasem, ubytováním a cestou vlezeme do 45 000. Lyžovat budeme 6 dnů a chceme Bormio, Livigno a Sanat Caterina. Prostě budeme kupovat nějaký ten skipass na více středisek. No a útrata za jídlo je už na tom, jak moc rozežraní budeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.