| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, to je právě tvůj základní omyl.Vůbec nejde o hodné nebo zlobivé děti. Navíc já vlastně ani to zda jsou děti zlobivé nebo hodné nerozlišuju. Ale funguje mi to na všechny děti i na to co ségra považuje, za neovlivnitelné. Základ je chápat motivaci a pak pomoci dítěti hledat motivaci k jinému jednání. Na druhou stranu, já nechávám děti, hodně mluvit do toho co se bude dít.
Zatím jsou všude hodnocené jako vychované a vyborné. Jsou schopné se o sebe postarat na táborech, vyjít s okolím v naprosté většině kolektivů. Učitelky je chválí. Zdá se , že nám to funguje. Naštěstí se na přístupu k dětem s jejich maminkou shodneme.
Jsem bytostně přesvědčený, že to bude fungovat na každé dítě. Nakonec když jsem trenoval, tak jsem měl k dispozici děti pro kázeň vyhozené od jinud a i tam to šlo bez trestů . Dopracovali jsme se k druhému místu v republice. Bez trestání a nadávání s pozitivní motivací. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.