| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroudo, to je vždy věc dvou stran. Já u řady lidí vyvolávám pocit, že jsem odměřená a nepřístupná. Přesto to jiným lidem nebrání v tom, aby na mě hmatali a olíbávali mě. Pamatuji si paní, co se mnou byla pracovně a po celou dobu, kdy jsme seděly, mi neustále pokládala ruku na stehno. Vůbec ne v sexuálním stylu, nijak mě neohrabávala ani nevedla jakékoliv narážky, jen mi prostě důvěrně, když se naklonila, položila tu ruku buď na mou paži nebo na to stehno. Myslím si, že vůbec nevěděla, že to dělá. Nebo jsem byla tak naivní? Jeden muž, opět pracovní styk, mě po úspěšném jednání políbil radostně na ústa. To jsem málem omdlela. Ten mě tedy potom začal balit, čemuž jsem úspěšně čelila a odmítla, ale to políbení bylo tak bez varování a nečekané, že jsem ho prostě dostala. A přísahám, že nejsem neodolatelná, nejsem většinou ani namalovaná (jen řasy), takže dovozuji, že mnou to nebylo. Někteří lidi mě při osobním kontaktu donutí couvat, protože se na mě lepí. U jiných ten problém nemám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.