| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grrr, už ať je podzim, prosím...
V tomhle počasí se bohužel nedá spát jinak než s otevřeným oknem. I když tady to nejde ani tak.
U sousedů "ob jedno" jsou na náštěvě oba synové i s dětmi, pravidelně večer vysedávají venku a je tam velmi živo. Fakt je, že po desáté už ne, ale já jsem spíš škřivan a ráda bych šla spát dřív. Vím, nemám nárok, noční klid je až od desíti. Tak se modlím, ať aspoň zaprší.
U nás je zase na celý léto nastěhovaná švagrová se třema hlučnýma dětma, takže ani přes den to nedospím, nehledě na to, že sednout na zahradu s knížkou taky nepřipadá v úvahu.
No a do toho sousedka, která má ještě teď na plné pecky puštěnou televizi, takže v posteli slyším perfektně každé slovo. Ještě teď. Přesunout se do jiné místnosti problém neřeší, je slyšet i tam.
Tak tu sedím, zuřím, hlava mi třeští nevyspáním (ráno mě její pes vzbudil ve 3/4 na 4 a už jsem neusla) a vymýšlím pomstu. Nebudu ji realizovat, ale znáte to, člověku dělá dobře i jen to plánování. Říkám si, co asi pěkného by se jí do toho okna dalo hodit.
Co takhle šplíchnout na okno trošku kyseliny máselné... Ale to by mohlo smrdět až k nám.
Nebo že by nějakou "bondovskou" rušičku TV signálu? Pytlík blech?
Takže sem s nápady, ať se můžu v duchu kochat tou představou... :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.