| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle nikdy nemůže fungovat na bázi povinnosti... beru, že někdo píše deníčky dobrovolně (byť "povinně"), že ho to baví... já bych je nepsala, nenáviděla jsem podobné úkoly typu "kalendář přírody", nikdy jsem ho nedokázala dělat průběžně, před odevzdáním jsem loudila informace od jiný, kolik bylo kdy stupňů, jaké bylo počasí a podobné nesmysly... brrr ~:(
nevadí mi po prázdninách slohovka, nevadí mi povíkendové vyprávění, neřeším, že po víkendu, kdy jsme byli na výletě, v bazénu, na trzích, hráli jsme hry a syn napíše, že celý víkend pařil na pc... ve školce jsme se o tom jednou bavily s paní učitelkou a ta se smála, že syn zapře všechno, že podle něj byl jen doma a koukal na tv a pak ty aktivity prozradí mimoděk až v průběhu jiného vyprávění - říkala, že to tak dělá hodně dětí :-)
jinak si tak říkám, že kdyby psaly deník moje děti teď, asi by nám je zabavila sociálka... zápisy z prvních tří týdnů by byly "nosil jsem bedny, vyklízel jsem bedny, odnášel jsem odpad" (byly u babičky a babička se stěhovala) a pokračovalo by to "jsme sami doma" ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.