| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky používám kytičkový vaflovač z Lidlu, mám druhý za cca 10 let. Ten první už měl dost vypálené plochy, často se mi těsto lepilo, ale pekl. U spotřebičů z Lidlu v ceně několika stovek nemám požadavek, aby mě přežily, tak to neřeším a až doslouží, koupím nový v obdobné cenové relaci. Používám jej i na topinky (plátek chleba lehce namažu máslem a vložím do vaflovače) a tousty. Když dělám vafle, před první lehce potřu plotny olejem nebo máslem. Další už dělám bez tuku. Tuk je v těstě a to stačí na to, aby se mi nelepily.

Můj osvědčený recept: vyšlehám 2 vajíčka s 75 g cukru, přidám půl litru mléka, 300 g mouky, půl prášku do pečiva a nakonec naleju 100 g rozpuštěného másla. Když těsto zbyde, dám do lednice a použiju druhý den. Vafle nejsou křupavé, ale nám to nevadí, snědí se všechny většinou zatepla. Těsto je hutnější a sytější než palačinkové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.