| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je hrozné tohle, z toho by mi hráblo, nemoct dělat žádné plány. Já byla letos nervózní, že jsem na rozdíl od minulých let nevěděla ještě v březnu, kam (a tedy i kdy) pojedeme na dovolenou, protože jsme nějak nebyli s manželem schopni nic vybrat (celkem dlouho jsme se spoléhali na společný pobyt se známými v "jejich" oblíbeném místě, ale oni pak museli zcela překopat plány). A tím pádem jsem nemohla doplánovat ani zbytek prázdnin, kromě předem daných soustředění dětí a jednoho týdne, který s nimi trávím já sama. Manžel - spořílek pak něco nakvap vybral (s mým schválením teda) 31. 3., abychom ještě dostali slevu :-) Takže cca od 3.4. (po projednání s babičkami) mám komplet naplánováno. Kdybych teď ještě nic nevěděla, jsem asi s nervama v kýblu (i když tedy děti už jsou větší a nějak by přežily i samy doma, koneckonců syn tak jeden týden sám bude, ale má najité 2 kámoše, kteří jsou na tom podobně, takže počítám, že si to společně užijí)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.