| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pořád bojuji s únavou, mám pocit, že spím relativně dost (cca 7-8 hodin), hýbu se (procházky se psy, chodím běhat...), jím relativně zdravě, i když mi to občas ujíždí se sladkým a taky si ráda dám víno nebo pivo (sklenička nebo jedno pivo večer). Jenže po ránu se budím s pytlema pod očima a jsem jak zombie, nemůžu se probrat. a to přesto, že se i o víkendu probudím třeba v půl sedmý bez budíku.
Nevím, zda to může být nakumulovaná únava, je fakt, že když o víkendu ještě usnu, spala bych potom do odpoledne...
Ale narazila na taková ta cukrfree hnutí a tam pořád operují přívaly energie a podobně, tak si říkám, zda to, v omezené míře, nezkusit. Určitě bych teda nevyřazovala ovoce, to ani omylem. Pečiva jím relativně málo. Ale zrovna včera jsem se nehlídala a k obědu měla kus zmavé bagety k salátu a večer s dětmi jahodové knedlíky (a toho cukru tam bylo dost) a dneska jsem teda fakt chodící mrtvola...

Máte někdo zkušenost nebo nápady, jak s únavou bojovat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.