| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brala jsem Asentru. Jsem tedy dospělá. Dostala jsem ji při prvním sezení. Pak jsem docházela pravidelně a přitom brala a upravovalo se dávkování. Jsem ráda, že mi ji MUDr. nasadila. Peklo bez ní bylo větší.

Je mi jasné, že se chceš poptat na zkušenosti, ale vem to takhle: Může to brát pár měsíců a pak vysadit. Nebo jí to nedat, zapsat jí k nějaké psycholožce, jak tu někdo psal, a pak si vyčítat, že si třeba nějak ublížila nebo prostě, že je v psychycké nepohodě. Asentra se předeisuje i těhotným. Já bych z toho asi taky nebyla nadšená, ale kdo to nepoznal, nepochopí, jak se díky AD dá tělo dostat do pohody. Ve stavu pohody se pak dá lépe pracovat a později třeba vysadit. Když mě bývalo hrozně, snažila jsem se, aby okolí nic moc nepozorovalo. Stálo mě to tolik síly, že jsem byla v pytli ještě víc.

Prostě bych se snažila věřit doktorce a bedlivě bych dítě sledovala, jaký to na ni má vliv. Držím jí palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.