| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

za ty dokumenty časosběrné jsem ráda, vypovídá to o době i o vývoji obyčejných životů, přijde mi to velmi zajímavé. Osobně bych do toho nešla, ale jsem ráda, že se mohu podívat jak a co a i se inspirovat, říct si tohle ne. Těší se velmi na Strnadovi a mrzí mne že někteří lidé odmítli natáčení (chápu a respektuji to), ale i jejich další vývoj a osud by mne zajímal. Současně i nějaké další věci okolo těch, co znovu natáčeli..
určitě vědomě si neříkám, že jsem ráda že jsem na tom lépe... možná podvědomě, takže v tomhle bych určitě nepaušalizovala, že všichni chceme vidět, že někdo je na tom hůř. Já tedy po tomhle netoužím, spíš je mi někdy líto, jak to někteří lidé mají těžké, jak se to sejde, rodin. zázemí, geny např. ta jakási nebojovnost Marcely... že Třeštíková pomáhá a tím zasahuje a vkládá se do osudu těch lidé. Nevím zda se to nelíbilo tobě nebo Zefyr - já jsem pro, stát zcela stranou by bylo nelidské. Možná se to neslučuje s pravidly pro nezávislý dokument ale tak je tedy méně nezávislý.. já jsem za to ráda že byla sbírka na ni, že Třeštíková zřejmě pomáhá... nevím, proč tak blbě snímala tu - teď mi vypadlo jméno, no víme koho... manžeku rozvedenou s nadváhou mezi vojenskými auty... to mi nepřišlo od autorky dokumentu pěkné a objektivní, takhle by se na ni v reálu také nikdo nekoukal... tak proč ? neviděla jsem všechny díly a někdy jen "nakukovala".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.