| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko,

myslíš, že všechno, o čem se jedná v Bruselu, je čistá a svatá pravda? ~;)

Diskriminace je do velký míry POLITIKUM (a svým způsobem zaplať Pámbu za to).

Já NEPOPÍRÁM, a nevím, kolikrát bych to měla ještě zopakovat, EXISTENCI DISKRIMINACE!!!!

Zpochybňuji jen, a už to taky opakuji po sto padesáté, zda každý případ, který je za diskriminaci označen, jí také skutečně je.

Uznala jsem, že příklady, které tu uvedla Martina a pak i Šuplík (že kolega by měl dostat víc, protože živí rodinu) JSOU diskriminační, na druhou stranu se pak Martina ohradila a bylo jí vyhověno, takže diskriminace ve stadiu pokusu.

A TO si myslím, že je cesta mnohem spolehlivější než Brusel - že pokud se s tím někdo setká tak, že si bude jistej, že je to ono, tak prostě udělat randál a ne schlípnout uši.

Ale jak by sis představovala narovnání v případě těch "mužskejch a ženskejch profesí", který jsou často takový jen zvykově (horníka nebo kopáče asi moc žen dělat nebude, ale subalterního úředníka může dělat každej a řídit kamión koneckonců taky)?

A budeš to narovnávat jenom u genderu, nebo celkově? Slyšela jsem, že velmi špatně placeni jsou třeba hudebníci v orchestrech, přitom je to velmi kvalifikovaná a ušlechtilá profese, mělo by se to narovnání vztahovat i na ně, když jsou tam namíchaný?

A znovu říkám - když připustím, že já se mýlím a pravdu máte vy, tak JAK KONKRÉTNĚ si tu nápravu představujete?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.