| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuten, tak já jsem se stejně poprvé vzbudila někdy před 8h, ale pak se mi podařilo ještě zabrat:-), jinak J. naprosto spokojený, sice měli docela šílený jak odjezd, vládly tam nějaké zmatky...tak příjezd včera večer, přijeli s několikahodinovým zpožděním, vlaky někde nejezdily, tak prý ještě ukecávali nějakého řidiče autobusu, aby je vzal do Turnova na vlak, ten samozřejmě taky nabíral zpoždění, pak docela zmatek na nádraží v Praze, špatně označené příjezdy, tak jsme si chvilku volali s vedoucí a hledali se tam, ale jinak v pohodě~:-D, synek vypadá, že si to užil, sice jim dost pršelo, ale z výletů byl nadšený a prý jich dohromady bylo i s vedoucími 69 členů výpravy...přijel jenom trochu unavený a hladový, ale nikde ho nezapomněli a kupodivu přivezl zpátky i komplet všechny věci, jenom to bylo trochu mokré, protože si zapomněl dát na batoh pláštěnku...ale tak to už je detail~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.