| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose,
ale proč bychom měli být STEJNÍ???
Nejsou stejní ani dva chlapi, ani dvě ženské, vždycky se budou v něčem lišit. K čemu ty odlišnosti potřebují pohlaví? Proto, aby se někdo cítil fajn, že je "muž" a někdo zase blbě, že "muž" není?
Já pořád nechápu tu potřebu patřit do nějakého hejna se shodnými znaky a brát to buď jako zásluhu nebo jako výhodu nebo nevím co ještě. Co přesně komu dává "vědomí", že je jinej než jeho partner na základě pohlaví?
Na svatební oznámení se píše takovej otřepanej veršík - je třeba být trochu jiní, abychom se milovali a trochu stejní, abychom si rozuměli.
Jasně, že nikdy nebudu stejná jako můj muž nebo můj syn, ale nebudu stejná ani jako moje sestra nebo sousedka. Každý člověk je individualita. Až na výjimky. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.