| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, háček na kabelky znám, ale nemám ho stejně kam dát. Věci chci mít u sebe, mám v kabelce jídlo, pití, léky, kdyby něco, kabinet je o patro výš a tam bych si ani o přestávce kolikrát nestihla doběhnout a najíst se. A do žádné skříně ve třídě se mi kabelka nevejde, položenou na volné židli nebo na parapetu bych ji nechala velmi nerada. Pod stolem je přece jen míň na očích.
A jak jsi psala, že kožená se dá koupit už za tolik a tolik, to je pravda, ale abych dosáhla všech možností použití, které mi svou variabilností v této době dopřává o""bag, musela bych jich mít několik. O váze kabelky, která by byla aspoň rozměrů toho o""bagu ani nemluvím. Prostě je to pro mě teď nejlepší varianta ohledně velikosti, vlastností, trvanlivosti a uhlazeného vzhledu. Nesnáším, když se taška boulí. Tato vypadá plná i prázdná skoro stejně. Líbí se mi jeden typ kožených kabelek, ale ty jsou malé. Takže bych ještě k tomu musela na jídlo, práci apod. nosit nějakou tašku a pak už to opět ztrácí smysl, nesnáším, když musím hlídat víc zavazadel, stačí, že hlídám děti a jejich věci, zda odcházíme z domu nebo odpoledne domů se vším, co je potřeba.
Takže někdo nosí strakaté Oilily, protože nosí jednobarevné oblečení a hodí se mu to, někdo krásné kožené, protože se do nich vejde se vším, co potřebuje, někdo si koupí látkovou, protože mu vyhovuje, někdo si koupí plastovej o""bag a někdo chodí s batohem. A většina lidí, co potkávám, nosí kabelky z koženky, což třeba pro mě nic moc. Brzy se to odře, popraská, trvanlivost bývá většinou malá. Každému vyhovuje fakt něco jiného a už jsem psala, buďme za to rádi. A to pohoršování dospělých lidí nad někým, kdo nosí plastový o""bag, mi přijde celkem dětinské, když jde o takovou životně nepodstatnou blbost jako je kabelka. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.