| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už je to pár let po rozvodu, ale já si stále při předávání a přebírání syna ex manželovi připadám jako neschopná matka.
Asi je to ve mě, nevím, jak se toho zbavit...

Syna mám převážně v péči já, ex si ho bere málo, cca 1x za měsíc na víkend. Ale vždycky mu udělá bezva program, plně se mu věnuje, a syn se vrací pak nadšený. Doma má u mě povinnosti, školu, řešíme spíš takové ty nutné věci ohledně výchovy, prostě běžný den, každá máma to zná, co vychovává děti.
Táta se nestará, jak jde škola, na besídce nebo schůzce nikdy nebyl, k jakýmkoliv lékařům syna vozím já, prostě já mám vše okolo a táta se postará o jednom víkendu o program a má vyhráno.
Také dělám se synem výlety, ale jen takové ty běžné - na kole, v blízkosti místa bydliště, ale táta ho pak vezme třeba o víkendu do Rakouska a mě je to pak líto, že syn je z návštěvy nadšený a u mě má "jen" povinnosti a u táty zábavu.
Vím, že je to takhle běžné v mnoha rozvedených rodinách, ale poradí někdo, jak se toho pocitu, že nejsem dost dobrá, zbavit? Abych si připadala také jako super a ne jen přikazující rodič?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.