| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evžíčku, bere syn něco na tu potravinovou alergii?
Já se na některých lécích na alergii dočetla, že u dětí můžou zpomalovat růst - mrkni na příbalový leták, pokud něco synek bere.
Přišlo mi to tenkrát k smíchu, ale občas se nad tím zamyslím - dcera (skoro 15) výškou do naší rodiny vůbec nepasuje, my jsme všichni obři a ona malá. Léky na alergii užívá.

Jinak Tvoje obavy naprosto chápu, prošla jsem si takhle půlrok s dcerou plný obav (ne ohledně výšky) - bylo to taky v jejích 10ti letech a myslela jsem už na nejhorší...ona se dusila a nemohla spát, polykat, jíst, rostla a hubla, padaly jí vlasy - honili nás od čerta k ďáblu a doktoři byli "na pohodu" a klidně nám dali termín až za 4 měsíce. Ve mně se to zlomilo ve chvíli, kdy jsem s dcerou po další strašné noci jela v sobotu vyděšená na pohotovost a viděla před sebou milion lidí. Sebrala jsem dceru a místo pohotovosti jsme jely do ZOO a užily si super den a pak se to začalo lámat k lepšímu, až jí naprosto náhodně při běžné kontrole u dětské doktorky zjistili potrav.alergie, nasadili léky a od té doby je to v rámci možností OK.
Vím, že to byla jiná situace, ale ten náš stres se přenáší i na dítě, ať chceme nebo ne. Zkus se hodit v rámci možností do klidu, zkus na to přestat myslet každou minutu (je to těžké, já vím) a užívejte si. Jsou věci, které se prostě nedají ovlivnit. Jsem si jistá, že syn je zdravý. Jinak dcera je v 8.třídě, mají tam dva kluky obry a zbytek čeká na svůj čas, vidím na nich, že od 4.třídy snad vůbec nevyrostli :) Moc držím palce a netrap se, všechno bude v pořádku! ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.