| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja uz jsem to dlouho nevidela, tak nevim, jestli to probiha furt stejne, ale když jsem to videla naposledy, tak tam na zacatku cetla ta vymenena vždycky nejake instrukce od stale manželky, kde ji vypisovala, co všechno ma v kolik hodin udelat, kdy vytrit, kdy zamést, kdy uvarit, kam dopravit dite a tak.

Tak jsem si představovala, jak bych napsala instrukce: hlavne si pekne odpocin, projdi se po Praze, tady mas mapu a program zajímavých akci, uzij si volno bez rodiny. Nic neuklizej, v patek prijde slečna na uklid, tohle "petikilo" ji dej. V lednicce je naky jidlo, tak si ho vem, manzel a syn se nejak obstarají sami, jestli jim budes chtit něco uvarit, tak prosim, tady mas 2 tisice, Albert je naproti. ~t~~t~~t~

To by se mi libilo, ale asi by to nemelo tu spravnou stavu a sledovanost. A kdyby mi naka paninka předhazovala, ze podle jejich meritek mam doma malo uklizeno, bylo by mi to srdecne fuk. Si pamatuju na jednu vymenu, kde byla partnerka zpevaka Kahovce a ta surdila furt. Dokonce o tom i mluvila, ze jako nemá vůbec stani, s nekym se bavi a v ruce ma hadr a přitom smudla třeba kliky u dveri a takjetospravnetaktomabyt. Me to prislo spis smesny, ale co, je to jeji život, at si dela co chce. Teda ne, ze bych se nekdy do neceho takového prihlasila, videt se v tv je to poslední, co bych chtěla a manzel by to asi nevydejchal.

To samy jsem si rikala u jednoho poradu, kde ucastnici byli zavreni v nejakym pomerne luxusnim resortu nekde na ostrove nevim kde a nemeli tam laurt co delat, tak se tam ruzne povalovali v plavkach u bazenu a hadali a vecer vždycky nekoho vyloucili a zase jim tam soupli jiného exota, az to pak někdo vyhral. Tak jsem si rikala, jak by tam mohli zavrit třeba me s 15 kamarady z vodáckého oddilu, my bysme se nehadali vůbec, pekne bysme si tam uzili dovolenou a o vyhru se pekne rozdelili. Ale to by asi zas nebyla zadna divacky vhodna zabava, takze zase nic ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.