| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se na to nemohu dívat, protože mi je hrozně trapně za ty lidi a když tam jsou malé děti, tak už vůbec...nemyslím, že se tam ukazuje něco nereálného - samozřejmě je to sestřihané, trošku zkreslené, aby to bylo "akční", ale v reálu je to možná často ještě bizarnější. Ale já prostě se na to nemohu dívat...což o to, do teď jsem to tedy jen zcela obyčejně nesledovala...ale náš pubertální syn se chce občas dívat...dívali jsme se tedy spolu (co už tak s ním večer podnikat) na jakýsi díl z ubytovny...a velmi mne překvapilo, že to vlastně nakonec bylo přínosné...viděl, jak žijí jiní (ze svého okolí nic takového nezná), viděl, jak je možné skončit na ubytovně, žít v 1 místnosti plné kouře atp. Byl jak přikovaný a stále se ujišťoval, že to nejsou herci, ale že je to jako FAKT a zakonči to tím...tak takhle asi nechcete (rodiče), abych skončil....pravda další díly už se díval sám, ale alespoň k něčemu to tedy může sloužit..jako odstrašující příklady, jak nedopadnout ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.