Přidat odpověď
No, ale proč to Vopičková u všech všudy akceptuje? Je horší než Vopička? Bojí se, že by ji jinde nechtěli? Je jako samoživitelka víc vydíratelná a tudíž jede na jistotu (protože s těma 40 000, i když má míň než Vopička, tak má pořád víc než Vocásek, Vopařil a Vopršálek, i když jsou taky živitelé rodin, ale v míň placeným oboru, a určitou šanci, že až se bude propouštět, bude první na řadě Vopička a ne ona, protože jeho vyhozením ušetří firma víc peněz? Nebo to bere jako úlitbu tomu, že pořád "jedou" v tradiční volbě práce a vyzvedávat děti bude ona a ne Vopička?)
A mimochodem, jak do toho pasuje to, že jsem OSVČ, jako že jsem to nezažila? No nezažila. Pro OSVČ jsem se rozhodla v momentě, kdy jsem čekala první dítě, s tím, že s ním chci fyzicky být a že by se to neslučovalo s tím, co bych si představovala pod pojmem "kariéra". Svou práci jsem ale dělat chtěla a její charakter mi to OSVČ umožňuje, zatímco mému muži ne, tak jsme to vyřešili tak, že on bude chodit do práce a já budu ten, kdo bude flexibilní, aniž bych se z toho musela komukoli zpovídat, a peníze holt budu mít jen za tu práci, kterou opravdu odvedu.
Nevím, ve které fázi tohoto procesu bych přesně měla spatřovat jakou diskriminaci? Za jedinou špatnou věc bych považovala, kdyby můj muž jako otec dětí nebyl ochoten se mnou o tom diskutovat, ale on byl a kdybych na tom byla trvala, tak by byl ochoten se pracovně přizpůsobit. Ale společně jsme toto vyhodnotili jako nejvhodnější přístup, a od toho momentu opravdu nevím, v čem by měla ta diskriminace spočívat.
Předchozí