Báro, jako by to byly ty naše... Napsali malý předem hlášený test na slovíčka. Třetina čtyřky nebo pětky. Hodinu jsme věnovali experimentům, jak všelijak se dají učit slovíčka. Psali opravný test, stejně čtvrtina měla 4 nebo 5. Psali jsme malý testík na sloveso mít. Problém. Udělala jsem jim přehledy učiva, pracovali jsme s nimi asi dvě hodiny, procvičovali jsme pořád dokola. Na web jsem jim dala procvičovací cvičení i s řešeními. Měli nahlášený opakovací test. Když jsem jim rozdala zadání, řekla jsem jim, ať si vytáhnou tabulku s přehledem a u testu ji použijí. Z 21 žáků byla 1 pětka a 7 čtyřek. Někteří mi pak řekli, že si ten přehled ani nevytáhli. 10 žáků z těch 21 má "nález" z PPP. Ale zdaleka ne všihni z těch 8 neúspěšných jsou mezi nimi.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.