| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~~t~ tyjo tohle si ale fakt pis, to je neuveritelny!!!

Ja bych se normálne , byt tebou,těšila na každou noc, co za blbinu se mi zase bude zdat - ty tvy sny jsou daleko lepší, než cist si, nebo se koukat do bedny!! ~5~

...začíná ze me mluvit bleda závist, pac ja jsem člověk, ktery sny v podstate temer nema...

Jinak, Kambi, samozrejme drzim vsem trem palce a preju hodně sil - bude dobře, uvidis!!!~s~~s~~s~

P.S. pri mem druhem porodu v Podolí jsem 4 dny ležela na pokoji s holcinou, ktera byla z 8mi sourozenců a na pokoji ( lezely jsme na dvojaku) se to tedy z její strany stridalo také cely den, všichni ti jeji sourozenci, kazdy den jeji rodice +manzel a maly syn + kamarádi, začali ji tam nosit i oblecky na malou... ona tam ještě navíc opravovala nějakou diplomku (byla konzultantka na VS)-rodila necekane 34+, takze to nestihla dodělat... kdyz tam tedy zrovna nikdo nebyl, tak cvakala do notasu - coz je, jak jsem tam zjistila, zvuk, u ktereho ja bhzl, nemůžu spát, ani si cist. ...

no, ale ona byla strasne prima, mila a inteligentni, takze jsem to nějak vubec neresila. Naopak jsem spis byla rada za ni, mohla jsem dopadnout daleko hur!! Ja navic sla, narozdil od ni, domu 5-ty den....

Jeden okamzik mi bylo kapku lito, když tam u ni probihaly cele odpoledne ty zástupy návštěv (klidne 6 lidi najednou) ze za mnou tam byla jednou kamarádka s detmi a manžel se synem take jen 1x (takhle to bhzl vyšlo, moji rodiče 100km daleko a on mel co dělat, aby vyzvedl juniora v 5 z druziny, jet pak přes celou Prahu ve spicce hodinu do podola a hodinu zpět a pak vecer doma resit prvňáčka školu atd-chapala jsem to... ).


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.