| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já nemám problém pochopit, že někdo touží a potřebuje si "užít svoje Japonsko". Mně osobně tu vadí řeči o tom, jak matka před třicítkou je nevyzrálá, neví, co chce, nemůže být dobrá matka, protože si nic neužila a pak to všechno dělá s dětma a tedy na jejich úkor...

Myslím, že ani Anett nemá problém pochopit teba, jako spíš má stejně jako já problém s tím, že odmítáte pochopit vy nás, co jsme ty děti takhle chtěly a hlavně že jsme žádné "Japonsko" prostě neměly a přesto jsme v pořádku."

Delete,

ale JÁ jsem neřekla ANI SLOVO o "nevyzrálosti matek před třicítkou", nic takového si nemyslím a je mi úplně ukradený, jak to má kdo jinej, a nenapadlo by mě hodnotit "jaká je kdo matka", protože mě to u jinejch lidí nezajímá a nemám potřebu to kritizovat. Proč to tedy říkáš mně?

I to s tím, že "odmítáme pochopit my vás" je, odpusť, ale totální nesmysl, protože já a ani myslím Eudo jsme tu NIC takovýho neříkaly. Naopak já jsem tu myslím dost jasně řekla, že já jsem svý "Japonsko" potřebovala, ale jsou lidi, co ho nepotřebujou a je to zcela OK. (Podobně jako někdo má potřebu se "vybouřit" střídáním partnerů v mládí a já ji neměla, a taky to považuji za OK.

Jediný, co jsem řekla, bylo, že JÁ vím, že SVÝ sny bych si už s dětma splnit nemohla. Byly to konkrétní věci, který jsem já měla nějak a jiní lidi to maj zase jinak, a JÁ S TÍM NEMÁM PROBLÉM, protože to u nikoho jinýho než u sebe neřeším, nic mi do toho není. A pokud by mě za to někdo chtěl kritizovat, tak mně to bude úplně u zadku, protože JÁ mám přesně to, co jsem chtěla, a jsem tak spokojená, takže jak by mě mohlo rozhodit, že nějakej cizí člověk, kterýmu do mý volby vůbec nic není, s ní případně nesouhlasil?


Ty jsi také udělala svou volbu a říkáš, že jsi s ní spokojená. Já Tě vůbec nekritizuju a ani mě to nenapadlo, přesto sis moje slova vyložila jako kritiku a neseš ji úkorně? Proč? I kdyby to BYLA kritika (jako že přísahám, že mě to skutečně ani nenapadlo), a Ty jsi se svou volbou v pohodě, tak bys ji přece měla mít v paži, protože Ty VÍŠ, co děláš a proč to děláš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.