| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naposledy to bylo kvůli smradu - děsně mi vadí ten "hospodský puch", přestože u nas to neni o tom, ze by manžel byl nasoska, proste jde jednou tydne vecer na 2-3 hodky posedět, zpět chodí docela daleko pěšky, takže by měl teoreticky "vyvanout", a i se po příchodu domu samozřejmě sprchuje nez jde do ložnice. Ale stejne to z nej cejtim, hlavně když pak usne a chrape. No a ty jeho hadry jakbysmet. Uz jsem mu kolikrát říkala, ze musí smrdět i ostatním lidem (druhy den v práci), at ma jiné oblečeni, ale on je jak pařez a tvrdí ze je to dobry. To me vytaci. Sice nechci podlehnout uzu, ze muž je vizitkou sve ženy, ale i tak me to štve, snad neni malej.

No a ja mela minule "hřích" taky kvůli smradu, neboť jsem nechala jedno mrazivé ráno ohřát našeho jinak čistě venkovního kocoura hodinku v předsíni. On se nám tu někde vyznackoval, což jsem si nevšimla, proste jsem kocoura pak zas dala ven a odjela do práce. Odpoledne v baráku puch jak hrom, ja myslela ze nám nejmíň rupnul septik nebo se ucpal záchod. Volám muže, ten všechno obešel, prezkoumal, i do septiku vlezl, uz jsme nevěděli co. A pak jsem si vzpomněla na ráno a kocoura a nesmele jsem přiznala barvu (muž totiž kocoura nesnáší a dohoda byla, ze bude proste venkovní a dovnitř nesmí, uz jednou jsem to porušila a nechala ho v technicke místnosti a kočičak blbec vytrhal kabely od tepelného čerpadla :((. Takže ti byl opakovanej průšvih me plus kocoura. Ale neřekl o rozvodu nic :)), a pomohl mi vydesinfikovat celou chodbu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.