| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu, ono je to vážně těžké rozhodování. Každopádně nevím, jestli tam máš někde průměr, ale myslím že nad 1 cm se kámen do žlučovodu nedostane (ten má nějakých 6 mm myslím...). Já když procházela informace kvůli operaci našla i informace od lékařů, že právě jeden velký kámen je lepší varianta než píseček/bahýnko/větší množství menších, protože ten se do žlučovodu nemůže dostat. Já měla dle UTZ větší množství kamínků z nichž největší měl 6 mm.... proto jsem měla 3x koliku a asi 3x náběh na ní.
Každopádně bych to ještě zkusila zkonzultovat s někým jiným než s chirurgem (ideálně třeba s praktikem) - oni chirurgové moc rádi řežou :) A poptala bych i jak moc je to akutní a zmínila tu dovolenou. Ono po operaci taky nějakou dobu trvá se dostat do formy, já třeba mohla jíst jen po malých porcích (jinak mě děsně tlačilo v zádech) a byla jsem díky menšímu příjmu jídla výrazně slabší asi 4 týdny (z toho 2 jsem byla v nemocnici - 4 dny - a doma na dovolené) plus se 6 týdnů po operaci nesmí zvedat nic těžšího než 2 kg a člověk by se měl šetřit..... A to mluvím o laparo verzi. Kažodpádně pokud pojedeš, doporučuji tu šetřivější stravu - pro jistotu....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.