| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska je to tu takové vážné, tak vedle EET a jiných depresí něco trochu úsměvnějšího.

Mám čtečku. Stařičký Hanlin, věk cca 10 let, přečteno bezpočet stránek, knih, článků, fanfictionů, studijních materiálů... cestovala se mnou po dovolených, usínala se mnou v posteli. Ale poslední dva roky ji trochu zanedbávám, asi rok už výrazně, protože poněkud klopýtá - občas nestartuje napoprvé, kouše se, vypíná se uprostřed četby... A tak jsem se rozhodla přát si letos na Vánoce novou. Včera jsem si ji objednávala ("vyber si, jakou chceš", pravila dárkyně). Odeslala jsem objednávku a popadla jsem svou starou čtečku... a ona se nerozjela. Na první, druhý, třetí ani desátý pokus.

Mám takový pocit, že se jí dotklo, že ji měním. A mám výčitky, jestli jsem ji třeba neměla zkusit nějak opravit ~:(. Naposled mě popadla taková lítost, když do křemíkového nebe odkráčel můj první mobil, cihlička s anténkou...

Máte ke své každodenní elektronice taky trochu absurdní osobnější vztah?

(Jo, ještě celkem lpím na oblíbených hrncích, některých.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.