To jsou ale jen tvé osonbní zkušenosti (nebo tvého okolí). Bylo to mmj dané lokalitou. Třeba na zábřežsku se tolerovalo chození do kostela. Na vesnicích tam normálně chodily školní děti do kostela. Sestřenice a kamarádky - jezdila jsem tam na prázdniny k tetě a babičce, byly u svatého přijímání a chodily do kostela pravidelně. Na SŠ se dostaly všechny. Dále ta moje babička a děda nikdy nechodili do práce, měli přístavek s dílnou kde šili pro své okolí. Když jsem se ptala, jak je to možné, tak mi odpověděli, že to měli za odměnu, že byl děda politický vězeň. Ty zkušenosti jsou různé.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.