| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera takhle malovala na pětiletou prohlídku nějakou postavu. Namalovala krásnou princeznu se spoustou podrobností - oči, uši, obočí... a když jsem se mezitím starala o její roční sestru, tak přes hlavu a půlku trupu namalovala závoj. Před tříletou prohlídkou zase dokázala říct svoje jméno a příjmení, jméno ulice a dokonce číslo popisné. Na otázku, kde bydlí, odpověděla u doktorky " S maminkou a tatínkem."
Obě dcery provedly stejnou věc ( každá tedy jindy). Probudily se v noci, evidentně z nějakého snu a dožadovaly se velmi vehementně bačkůrek. Když jsme se zeptali proč je potřebují, tak odpověděly :" Na nožičky."
V autě jsme poslouchali CD jedné skupiny, která zpívala písničku o nějakém rozmarném zemanovi, který se nestaral o svoje poddané. Na dotaz, jestli dcera ( tehdy asi 9 let) ví, kdo to byl zeman, tak odpověděla :" Přece prezident."
Starší dcera je spíš takový ten tichý, klidný typ, ale občas něco provede. Jednou někam zašantročila klíč od skříně - problém byl v tom, že skříň už byla hodně stará a náhradní klíčky se nedaly sehnat. Poměrně vytočená jsem jí sdělila, že má velký průšvih. Upřela na mě své pomněnkové oči a odpověděla :" Ale já jsem malinká, já můžu mít jen malý průšvih."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.