| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alco, presne tak, bud ma clovek kliku na volny nadstandard anebo je treba jit domu co nejdrive. Ja jsem klikar, takze 1. porod pred 14ti lety ve Vrchlabi jsme meli jednoluzak s manzelskou posteli, takze jsme v te posteli spali vsichni tri. Neco navic se asi platilo, ale to si nepamatuju. 2. porod v cizine cislo jedna, jednoluzak, ale stejne jsme sli domu po 12ti hodinach, 3. porod v cizine cislo jedna, poloakutni cisar, a volny byl jen porodni apartman, ktery pouziva vevodkyne, takze jsme krome koupelny meli i obyvak s gaucem a faxem:-))) (platilo se stejne jako za jakykoliv jiny jednoluzak) a 4. porod, v cizine cislo 2, planovany cisar a opet jednoluzak (jen tedy bez obyvaku a faxu:-))). Vysledkem toho vseho bylo to, ze prvni se o miminko vzdy staral jeho otec, zatimco ja jsem pouze kojila, takze prebalovat jsem se ucila od nej:-) Ono po tom cisari to neni takova pohodka, takze bylo fajn, ze tatinek se mohl zapojit. Doufam, ze az mi synove a me dcery dorostou, bude tohle naprosta samozrejmost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.