| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na tenhle stav by možná bylo dobré dostat se někam nebo k někomu, kde je to obecně mnohem horší, a třeba tam začít pomáhat. Prostě začít se věnovat třeba charitě nebo dobrovolnictví. Já když jsem měla takovéhle hnusné prázdné neradostné (přitom objektivně vlastně bezproblémové) období, moc mi pomohlo, že jsem zažila to, jak žijí jiní lidi a co řeší za problémy. Pak jsem se nějak upnula k pomoci jim a jednak mě to nějak pohltilo (nevznikly časové "prostoje"), měla jsem důležitou činnost na práci a ještě to někomu pomáhalo - no, a v důsledku to pomohlo i mně... Jak jsem se pak zlepšovala, začala se věnovat už i jiným věcem, a pak nějak najednou na tu charitu nebyl čas, až jsem si uvědomila, že už jsem někde jinde... A ještě z vlastní zkušenosti na prázdno můžu doporučit miminko :-) ale já jsem zvláštní případ, určitě to nejde doporučit každému a je mi jasné, že kdybych to dávala jako univerzální radu, dostanu tady čočku. (píšu to jen proto, že mně to opravdu pomohlo, byla jsem na tom hodně špatně, teď jsem šťastná)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.