| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes je mi celý den (a poslední dny obecně, s malými přestávkami) fakt divně, úzko, strach, no hnusně. Ale víkend je krizový.
Nedokážu tu být sama. Najednou (jindy bych to celkem uvítala, když nemám čas na sebe) .

Chtěla jsem si vzít prášek na uklidnění, ať to zaspím, ale nějak se bojím, že se to pak stejně bude opakovat. Nejde vytloukat přece klín klínem. Posledně mi ten prášek (anxiolytikum) vyvolal plačtivé stavy. To je pak začarovaný kruh.

Chtěla bych utéct a nevím kam. Sama před sebou neuteču.

Někdy se procházím třeba obchoďáky, abych byla mezi lidmi, ale jsem tam stejně sama.
Mám tolik zájmů, ale nic mě z toho nebaví, nemám chuť.

Přitom bych si měla víkend užít. Celé dny jsem v práci, rozhodně mám co dělat. Ale nemám chuť, motivaci. Skončila jsem školu (dálkově jsem studovala, na stará kolena, ale moc ráda).
Najednou se děsím volného víkendu, protože ho nedokážu smysluplně zaplnit (přestože jsem se těšila na knihy a filmy co jsem dříve nestačila zhlédnout). Tohle jsou fakt děsivé hnusné stavy. Moc je neznám, a nechci znát. Vyskočila bych z kůže, utekla bych sama před sebou, nechala bych se tu a prchla daleko od tohoto světa, od tohoto těla. Úzkost, strach, smutek, beznaděj. Spíše je to napětí a pnutí, více úzkost, než deprese.

Jak s takovými stavy nakládáte vy? Mně nebaví najednou nic. Mám vymeteno.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.