| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, já si snad ani nemyslím že je to výchovou - to má člověk v sobě. Džíny do divadla nepatří a ženská kouřící na ulici se mi nelíbí.Chlap taky ne, ale ta ženská působí hůř. "

Jak jinak než výchovou zjistíš, co se hodí a co ne? Těžko se někdo rodí se znalostí toho, že džíny se do divadla nenosej.

"Ovšem někomu, komu vadí že mu chlap pomůže do kabátu se to asi vysvětlit nedá."

To je ale dost zásadní nepochopení - mně nevadí, že mi chlap pomůže do kabátu, POKUD to s sebou neponese jiné věci, které by mi byly nepříjemné (asi jako arabské ženy nemusí pracovat a zajišťování obživy je na chlapovi, což může být příjemné, ale nese to s sebou i jejich faktickou nerovnoprávnost, což je zase blbé, a za tu cenu bych to nechtěla).

Ale buď v klidu, myslím, že u nás pomáhání do kabátu s sebou nic takového nenese, takže mi to v zásadě neva ~j~ , ale já jsem "za dámu" poměrně málokdy, mám spíš plebejský ambice.

Jo a ženská a chlap kouřící na ulici na mě působí úplně stejně a nevím, proč by neměli. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.