| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje děti jsou přátelské, nebudou nikomu dělat zle. Teda vlastně starší, mladší možná jo. Tam se bojím, jak aby otec nechtěl v rámci zavděčení se dítě nějak lámat. Je tofakt svéráz (dítě) a dost lidí má tendenci ho "zlomit".


Fakt cizí chlapi přijmou dítě, kt.není biologicky jeho?? Já spíš vidím opak.
Toto je asi vyřešený. Realisticky: : mám tak malé děti (a je mi 40) a prostě nemohu už mít další vztah. Než odsrostou.... já mám z rodiny hrozně hypertrofovanou chránící složku. Nedokážu si představit kloubit chlapa a děti. Prostě sice ted nechci, ale až mi bude partner chybět, nemám naprosto šanci. Max v domově důchodců. Sex na jednu noc není nic pro mě....trakže od 40mám asi zameteno~n~
Vlastně svobodné chlapy moc nepotkávám. Mám pár kamarádů svobodných, ale to jsou ti staří mládenci, nepoužitelní, navíc prostě "staří kamarádi"-. Na vymetání seznamek kašlu, mám už ty děti. V práci sem tam mladíček-praktikant (na praxi, generačně mimo). Jinak ženský kolektiv. Už žádné sdílení filmů a knih, no. Je to trochu smutné. Ale mám dětátka, závazky.
Nedělám si iluze,před 5ti lety ještě vizuálně ucházející, ale ted s odchodem kolagenu, zhubnutím, vypadám tak na 70. Chlap mého věku, i kdyby byl použitelný a svobodný, sáhne po nějaké mladé studence, slečně bez dětí a komplikací. Tj pochopitelné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.