| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Začátek je nejhorší. Prvních několik prázdných víkendů je šok, musíš si nejdřív zvyknout, zlepší se to cca tak při pátém... těžko říct kdy, ale zlepší se to, na to se můžeš spolehnout.
Teď ti to tak nepřipadá, ale získala jsi úplně senzační věc, které se, až tě přejde první bolest, nebudeš vůbec moct nabažit: čas pro sebe.
Děti nikdy nezapomenou, kdo je jejich máma a nikdy tě neopustí, i kdyby je dával do postele ke kdoví komu, akorát si to u nich on sám podělá. Možná budou děti nadšené, jak nová teta jim dala... (u nás to byl padesátikilový pytel bonbónů a další úlety), ovládni se v tu chvíli a dýchej z hluboka, neznamená to víc, než že děti se chtějí zavděčit tátovi, a jasně vidí, že v tuhle chvíli se musí zavděčovat schvalováním jeho známosti.
Když odejdou na víkend, tak se vybreč a pak se vyspi, sice je to rada, ze které tady budou mít dvě třetiny publika záchvaty vyděšeného pištění, ale klidně si vezmi prášek na spaní nebo malý diazepam a lehni. Je tím, jak se dospíš, se ti vrátí velký kus ztracené rovnováhy a sil a začneš to vidět jinak.
Pokud nejsi unavená a nepotřebuješ se dospat, tak si najdi to, co ti nejlépe odvede pozornost od myšlení na děti a exmanžela. Společnost-rodina.sport-četba-nákupy... já jsem v té době doma udělala velké gruntování s přestrkáváním nábytku, prostě jsem to skončené manželství doslova vymetla z kvartýru. Udělalo mi to moc dobře.
Další rada, kterou asi nepoužiješ, ale je fakt účinná, hodně zpívej, třeba to gruntování se k tomu hodí, zpívej nahlas libovolné písničky včetně takových, co si sama vymyslíš a budou třeba posílat exmanžela kamsi, ale lepší je pozitivnější zaměření. Když zpíváš, tak zhluboka dýcháš, to odvádí napětí a bolest a kromě toho se v mozku aktivují oblasti, které potlačí činnost těch, co pracují při myšlení na "co se tam asi děje a jak mi to mohl udělat"
Hodně štěstí, dva měsíce už máš za sebou, cca čtyři ještě před sebou, ale bude se to zeslabovat.
Jo, a pokud máš někde na blízku chlapa, který by ti trochu zahřál postel, ale nebude z toho nic vyvozovat, tak zvaž, jestli by tě to nepotěšilo. Každý na to není, pokud ty taky ne, tak se nenuť, protože by tě to stejně netěšilo, ale v určitém rámci okolností je to velmi hojivé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.