| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď



2. na kiliho dotaz "v ktere zemi" jsem odpovedela za Tebe, pekne jsem zvedla rucicku, ze to jako poslusny zacek vim (to by Te profesne mohlo potesit, ne?) Sleduji totiz napjate vyucovani a davam pozor pri vykladu.

No, mila Milado, jelikoz ta otazka killi byla na mne, uctive dekuju.

Jak napsano, TOBE neni nic do toho, kde "u nas" je - na to si dovoluji reagovat=rozhodnout, jestli reagovat budu nebo nebudu, a killi to zrejme bude muset vzit tak, jak si to anonymne rozhodne sam odpovidajici. Takze opet - TOBE do toho nic neni.
A jelikoz to neni poprve, co se ochotne pletes s ruznymi udaji nejen o mne, tak te na to jako poslusna pani ucitelka ochotne a ne poprve upozornuju. Kdyz uz budu pouzivat tvuj vokabular.

Na rozdil od tebe nsi nijak nezapisuju, kdy kdo co a jak kde napsal. Proste si vsimam, jak vzdycky okamzite ochotne informujes o cemkoli, do ceho ti vubec nic neni a co je zcela mimo tematu.

Takze takto jsem ti to uvedla. Neni to poprve, co te "upozornuju", ze mne tvoje "ochota" nijak nezajima a ze je to zcela mimo.

Co si ty nebo Pelisek myslis o nejakych ruznych nickach je rovnez mimo. Jinak doporucuju si precist mistni pravidla diskuzi, a to uplna, kdyz uz ruzne poucujes.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.