| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Letos mi bude 40l. Mám 7l. dítě. Přítele. Práci, bydlení. Prostě normálka.
Antikoncepci neberu už 6 let. V podstatě celý život až na vyjímky mi začínala o 2 dny dřív než by měla. Letos v únoru 2-3dny zpoždění, ale proběhla normálně. Přičítala jsem to viróze. Ale - pár dní před tím jsme se nějak s přítelem nedomluvili a sperma skončilo ve mně. Měsíčky teda pak byly, tak jsem neřešila. Jenže teď je březen, a zase zpoždění, ale už asi 4-5 dní. Mám citlivé bradavky, jinak nic necítím, nic mi není. A včera mám pocit, že jsem si je zmáčkla a nějaký kapičky ?mleziva? se objevily.
Během dne jsme na téma těhule s přítelem narazili asi 3 x, jestli už jsem TO dostala, a nebo jestli jsem těhotná. On sám dítě nemá. Byli jsme od začátku dohodnutý, že další dítě - naše -nebude. Jsme spolu 3 roky, a asi jsem naivně pořád spoléhala, že prostě neotěhotním, když si dáme pozor. Protože bez prášků jsem měla celkem dobře vysledovaný fáze menstr.cyklu. A vždycky všechno proběhlo dobře.

Momentálně se mi hlavou honí spousta věcí. Přiznám, že jsem sobec, a mimčo jsem nechtěla z důvodů mýho věku (generační rozdíl)pohodlnosti, že až by odrostlo už bychom neměli žádný hlídání. Miminka mi moc neříkají, se synem se dá komunikovat, není tak závislý. Přítel - říkal, že mu situace vyhovuje, tak jak je. Děti má rád, ale že by z nich byl 100% na větvi, to se taky říct nedá. Má x zájmů, náročnou práci, má nějaký zdrav.probémy, který neřeší. Nějak ho nevidím, že by ráno o víkendu vstal a šel na 2 hod s kočárem ven apod.
Těšila jsem se, že doděláme byt, v létě na dovču. Do toho ještě starší rodiče, kteří nemládnou a mají svoje neduhy. Táta loni prodělal onkol.léčbu.
Ale třeba to tak mělo být. Já nevím. Ano, vím, že je x maminek v mým věku, ale nejsem si jistá sama sebou.
Třeba plaším zbytečne, a třeba jen začátek přechodu. Ale s kamarádkou se o tomhle bavit nyní nechci. Jen jsem si chtěla ulevit. Nečekám tady pochopení,někdo možná bude vědět, jak se cítím. Někdo mě možná odsoudí. Jen jsem se chtěla vypsat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.