| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, tady se hodně ví, tak se chci pozeptat. Moje 3,5 letá dcera má již asi 10 dni takový zastřený hlas, skoro až chraptí jako při nachlazení nebo jako by řvala 2hodiny na hokeji. Nemocná není, nemá ani rýmu ani kašel, teplotu jsem nenaměřila. Nevíte čím by to mohlo být? Mám se znepokojovat? Dlouhodobě u ní pozoruji výkyvy sluchu, při zánětu ji ucho nebolí, ale přestane slyšet. Na vyšetření jsem s ní byla a má sníženo o 1 stupeň, ale to prý není porucha sluchu. Nechci to spojovat, ale raději to uvádím.
Lze s hlasem něco dělat ve smyslu babských rad? Mám doma od starší Homeovox homeopatika ty jsou prý na hlasivky (doktorka je dala starší dceři při laringitidě, když nemohla mluvit).
Díky všem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.