| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn se moc tesil do skoly. Ve skolce byl pohodove spokojene a neuveritelne zvydave dite.
Od prvniho tydne ve skole to jde z kopce. Nechce chodit do skoly, nechce psat ukoly, casto ho boli bricho. Do skoly nechce, protoze deti neuveritelne rvou, je tam blazinec. Navic mu to pry hrozne nejde,je nejhorsi ze vsech (dle ucitelky vse v norme, ale chodi uz i se znamkami 2-, ze psani i z matiky. Pro zajímavost z 20 prikladu 4 spatne). Denne piseme ukoly tak hodinu az hodinu a pul. Dle meho nazoru by stacila pulhodina, kdyby se nestoura tuzkou kdesi....citim z nej naprostou ztratu motivace cokoliv delat. Co s tim? Resil jste nekdo takovy problem? Do PPP jsme objednani konecne na konci ledna.

Ja jsem z toho uz zoufalaa, protoze se mi meni moje pohodove dite pred ocima a kazdy druhy ci treti den zkonci syn u ukolu brekem, ze ho to nebaví, ze mu to nejde, ze je nejhorsi. Zajimave je, ze ve skolce scital a odcital bez chyby do deseti zpamneti, ted po pul roce ve skole potrebuje pocitadlo~:(.

Poradte.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.