| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nase tchyne si o "navod" na dite vylozene rekla, kdyz jsme ji ho poprve davali. Chtela zejmena vedet, jaky ma rezim, kdy je co zvykly jist, kdy chodi spat ap. Davali jsme ho tam tehdy v po nemoci, takze jsem tam vypsala i rezimova opatreni, leky, mazani ap. Fakt nemuzu spolehat, ze si to zapamatuji. A kdyz uz jsem ten papir psala, tak jsem tam i vypsala, par veci navic - co kde ma, ze ma na noc stale plinu, o nektere veci, ze si rika sam (na nocnik - oni by ho nutili sedet preventivne), ale jine je treba hlidat (piti) ap. Proste podrobnosti neznali, protoze kdyz jsme s nim k nim jezdili, tak tyhle provozni zalezitosti jsme si resili sami, jim jsme s nim prenechavali zabavu.
Kdyz jsem se chystala do porodnice a predpokladala jsem, ze budou hlidat u nas doma, tak byl ten seznam jeste delsi - tam bylo jeste, co kde doma mame, jak se u nas resi voda a topeni, kontakty na lekare... vsechno.
Predavala jsem ji to tedy s provinilym usmevem, ze jsme to asi s informacemi prehnali, ale ona se jen usmala, ze je rada, ze to ma pohromade sepsane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.